فایل ورد طراحي پايدار و راهکار هاي دست يابي به پايداري در ساختمان ها با بهرگيري از سيستم هاي هوشمند سازي ساختمان

لینک دانلود

 فایل ورد طراحي پايدار و راهکار هاي دست يابي به پايداري در ساختمان ها با بهرگيري از سيستم هاي هوشمند سازي ساختمان دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد طراحي پايدار و راهکار هاي دست يابي به پايداري در ساختمان ها با بهرگيري از سيستم هاي هوشمند سازي ساختمان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد طراحي پايدار و راهکار هاي دست يابي به پايداري در ساختمان ها با بهرگيري از سيستم هاي هوشمند سازي ساختمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد طراحي پايدار و راهکار هاي دست يابي به پايداري در ساختمان ها با بهرگيري از سيستم هاي هوشمند سازي ساختمان :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي شهرسازي، مديريت شهري و توسعه پايدار

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

پایداری به معنای مداومت ، پیوستگی و استمرار و به معنی ذخیره برای آینده می باشد . امروزه استفاده ی بی رویه از منابع طبیعی ،احتمال فرسایش این منابع را افزایش می دهد . بشر امروزه برای جلوگیری از بهره وری بیش از اندازه از منابع طبیعی به راهکارهاینوینی برای پاسخ به انرژی لازم برای ادامه ی حیات انسان و طبیعت می اندیشد و با توجه به تاثیر معماری بر روند تخریب روز افزون و سریع طبیعت ، تاکید بر معماری پایدار که ارائه دهنده اصولی چون صرفه جویی در منابع ، طراحی بر اساس چرخه حیات و طراحی برای انسان ضروری به نظر می رسد و از طرفی معماری پایدار از جمله جریا نهای مهم معماری در عصر حاضر است که در سه حوزهاقتصادی ، اجتماعی و محیطی مطرح می گردد ، حوزه محیطی معماری پایدار اهمیت بسزایی در توسعه پایدار کشور دارد . جامعهمعماری برای پاسخگویی به نگرانی های روز افزون محیطی باید به دنبال ارائه طراحی پایدار برای ساخت و ساز معماری نوین باشند. یکی از مهمترین راهکارها در جهت دستیابی به معماری پایدار محیطی ، شناخت سیستم های ساختمانی کار آمد هوشمند است ،سامانه کنترل هوشمند مدیریت ساختمان از سامانه های نوینی است که مبتنی بر مدیریت مصرف انرژی ، به تازگی در ایران ظهور کردهاست و از جمله مزایای استفاده از آنها کاهش مصرف انرژی و تأمین شرایط آسایشی مطلوب برای ساکنان ساختمان می باشد . در این مقاله بر آنیم تا با استفاده از منابع کتابخانه ای و روش تحلیلی ، توصیفی ضمن معرفی سامانه هوشمندساز ، به این مهم پرداخته شود که آیا سامانه هوشمند به عنوان پلی در پیوند با معماری پایدار ، توانایی مدیریت مصرف انرژی را دارد ؟

توضیحات بیشتر