فایل ورد عوامل تاثيرگذار در طراحي آسمانخراشها با رويکرد معماري پايدار ؛ بررسي عامل خورشيد و باد در نمونه هاي موردي

لینک دانلود

فایل ورد عوامل تاثيرگذار در طراحي آسمانخراشها با رويکرد معماري پايدار ؛ بررسي عامل خورشيد و باد در نمونه هاي موردي دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد عوامل تاثيرگذار در طراحي آسمانخراشها با رويکرد معماري پايدار ؛ بررسي عامل خورشيد و باد در نمونه هاي موردي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد عوامل تاثيرگذار در طراحي آسمانخراشها با رويکرد معماري پايدار ؛ بررسي عامل خورشيد و باد در نمونه هاي موردي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد عوامل تاثيرگذار در طراحي آسمانخراشها با رويکرد معماري پايدار ؛ بررسي عامل خورشيد و باد در نمونه هاي موردي :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي شهرسازي، مديريت شهري و توسعه پايدار

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

مفهوم پایداری در دهه 0791 میلادی، نتیجه آگاهی بشر نسبت به مسائل محیط زیست و مشکلات فرهنگی _ اجتماعی واقتصادی می باشد . توسعه پایدار، توسعه ایی است که نیازهای اکنون را به گونه ایی برآورده نماید که توان نسلهای بعدی را جهتتامین نیاز، کاهش ندهد. با توجه به افزایش تولید گازهای گلخانه ای و گرم شدن کره زمین و به خطر افتادن محیط زیست و اهمیت پایداری و تولید انرژی های پاک، حضور معماری در این عرصه مهم و قابل توجه است. امروزه، معماری پایدار در تمام زمینه های مربوطه از مسائل روز دنیای معماری است، که آسمانخراش ها در این زمینه نقش پررنگی را از طریق مواد و مصالحمصرفی ساختمان، سیستم های تولید و تامین انرژی و آیکونیک بودن، می توانند ایفا کنند. با توجه به این نکات ، این مقاله سعی دارد به تبیین مفهوم توسعه و طراحی پایداردر آسمانخراش ها بپردازد و با طرح راهکارهایی، زمینه تحقق این باور را ایجاد نماید. این تحقیق رویکردی کیفی و توصیفی دارد و مبتنی بر مطالعات کتابخانه ای است . اطلاعات جمع آوری شده و نتایج به دست آمده با هدف معماری پایدار به اصلاح رابطه انسان، طبیعت و معماری می پردازد و سعی در ارائه و رهنمودهای طراحی و برنامه ریزی برای آسمانخراش ها دارد .

توضیحات بیشتر